Jak zdobyć darmowe Riot Points i inne waluty z gier?

Czy da się zdobyć waluty premium z gier, takie jak np. znane z League of Legends Riot Points za darmo? Okazuje się, że tak.

Kiedyś wszystko było jasne. Szło się do sklepu, kupowało pudełko z grą, wracało do domu, instalowało z płyty, uruchamiało (w tym momencie często następował cykl działań koniecznych do uruchomienia gry – doinstalowywanie bibliotek, nowych sterowników etc.) i ostatecznie… grało. Dziś większość gier to tytuły przynajmniej w jakimś stopniu online, przy czym wiele z tych najpopularniejszych – to gry darmowe. Na czym zarabiają ich twórcy? Oczywiście na mikropłatnościach, choćby w formie walut premium. Te zwykle dają możliwość zakupu nowych postaci, pojazdów, broni czy efektów graficznych, które pozwalają wyróżnić się w grze. Zwykle tego typu waluty premium kosztują realne pieniądze. Są jednak sposoby, aby uzyskać waluty premium za darmo.

Jedną z nich jest branie udziału w wyzwaniach organizowanych przez https://nerdhub.pl/randki-wrzesnia-zdjecia-kontakt/. Na czym dokładnie polegają?

Ta internetowa platforma udostępnia możliwość zdobywania różnych walut premium z gier za darmo. Do kupowania tychże służą tzw. Kamienie Duszy – wewnętrzna waluta Gamehag, którą zdobywamy wypełniając określone misje. Te są zróżnicowane, chociaż często polegają na… graniu w gry. Wiele misji, wśród nich te najbardziej intratne, polega na zakładaniu konta w grach przeglądarkowych i mobilnych oraz uzyskaniu w nich określonego poziomu. Część mniejszych zadań polega jedynie na zainstalowaniu aplikacji pochodzących od, całe szczęście, znanych i sprawdzonych źródeł – takich jak McDonald’s czy Carrefour.

W ten sposób możemy zyskać https://nerdhub.pl/szybkie-randki-gd/, V-bucks z Fortnite czy złoto do World of Tanks. Nie ma też problemu, aby Kamienie Duszy wymienić na znane i cenione gry, czy też karty podarunkowe m.in. do Kinguina. Ba, znalazłem nawet ofertę dla nowych graczy w uwielbiane przeze mnie World of Warships – można otrzymać za darmo niemiecki pancernik Nassau (czyli niemiecki odpowiednik HMS Dreadnought), nieco dublonów oraz podstawowej waluty w grze. Zwłaszcza jeśli macie teraz nieco więcej czasu niż zwykle 😉  Słowem: warto sprawdzić.

Tekst powstał we współpracy z Gamehag