Gry od Team17 w Humblebundle

Na Humblebundle można kupić gry w tanich paczkach. W tym tygodniu w serwisie króluje pakiet gier Team17, zawierający m.in. robaki, schron, gotowanie i ucieczkę z więzienia. Nie brzmi zachęcająco? A powinno.

erotyczne randki sex telefon Co w nim znajdziemy? Tradycyjnie już paczka gier podzielona jest na trzy poziomy. Na pierwszym, kosztującym ledwie dolara, znajdują się tytuły takie jak Penarium (szalona platformówka osadzona w realiach będących połączeniem cyrku, areny gladiatorów oraz telewizyjnego show), Worms Clan Wars (tu chyba nie trzeba przedstawiać) oraz Interplanetary: Enhanced Edition (kosmiczna strategia).

Drugi pakiet, zawierający naturalnie także pierwszy z nich, zawiera grę Overcooked: Gourmet Edition, w której wcielamy się w szefów kuchni pracujących w niesprzyjających warunkach. To gra kooperacyjna, która daje naprawdę sporo funu. Zdecydowanie mniej zabawny klimat towarzyszy Sheltered. To taki „Fallout Shelter na smutno”. Resztę kosztującego aktualnie 5,5 dolara pakietu stanowi gra Escapist, opowiadająca o ucieczce z więzienia. Tytuł, podobnie jak większość z gier pakietu Team17 nie powala grafiką, ale zachwyca poziomem planowania i możliwościami. Ucieczka z więzienia nie jest wcale prosta. Pakiet na tę chwilę kosztuje 8,8 dolara.

Na ostatnim, trzecim poziomie znalazła się gra Worms W.M.D. – tytuł sprawdzający się znakomicie także w rozgrywce na jednym komputerze. Ta edycja robaków zawiera pełno nawiązań do innych tytułów Team17. Ah, no i nie jest w 3D. Wiadomo, że Wormsy dobre są jedynie „na płasko”.

Pakiet będzie dostępny przez dwa tygodnie. Trzeba jednak przypomnieć, że ceny pakietów drugiego i trzeciego będą systematycznie rosły. vip randki.bo pl