Nowe myszy gamingowe Zowie

BenQ wprowadza na polski rynek nową serię myszek określanych przez producenta jako esportowe. Nowa seria nosi nazwę ZOWIE S standard.

Myszki z serii S są dość krótkie, co umożliwia użytkownikom o mniejszych dłoniach łatwe trzymanie myszy. Między wnętrzem dłoni, a tylną krawędzią myszki jest wystarczająco dużo miejsca, by użytkownicy mogli ruszać myszką swobodnie, bez wykonywania ruchów pionowych. Przednie rogi myszki zostały uniesione, aby zapewnić użytkownikom obejmującym mysz dłonią więcej miejsca na umieszczenie czwartego palca. Boki  mają kształt zbliżony do myszy obustronnych z serii ZA i FK. Przyciski boczne po prawej stronie zostały usunięte, aby nie przeszkadzać w trzymaniu myszy przez użytkowników praworęcznych. 

Standardowa wersja myszy z serii S dostępna jest w dwóch wielkościach – S1(większa) i S2 (mniejsza), myszki są pokryte matową, czarną powłoką znaną z innych modeli ZOWIE.

Wszystkie modele ZOWIE łączy się z komputerem przez gniazdo USB 2.0/3.0, nie wymagane są żadne sterowniki – myszki są gotowe do pracy natychmiast po podłączeniu do komputera

Użytkownik może wybrać czułość myszki 400/800/1600/3200 dpi – wybrana wartość sygnalizowana jest kolorem, umieszczonej od spodu, diody LED. Drugi przycisk umożliwia zmianę Report Rate -125/500/1000 Hz, wybraną wartość sygnalizuje dioda LED.

Myszki mają 24 miesięczną gwarancję realizowaną przez sprzedawcę lub w trybie door-to-door przez producenta. Cena? Na polskim rynku wyniesie 319 złotych.