Tryb zombie w Call of Duty będzie rozszerzony

Największa, moim nie zawsze skromnym zdaniem, zaleta ostatniego Call of Duty: World War 2, czyli tryb zombie, otrzyma nowe mapy, w których będziemy podróżowali po zainfekowanej Europie.

Bądźmy szczerzy: ostatni CoD tyłka nie urwał. Zapowiadany jako przełom i powrót do korzeni zderzył się z konkurencyjnym, starszym o niemal rok Battlefield 1 niczym marzenia reprezentacji Polski z rzeczywistością podczas MS 2018. Różnica klas była więcej niż oczywista. O ile kampania była całkiem przyjemna, o tyle multiplayer okazał się naprawdę biedny. Jest jednak coś, co poniekąd ratuje ten tytuł: nazi-zombies. Celowo użyję pierwszego słowa tego specyficznego zestawu tylko raz, bo pilnujący poprawności Google czuwa 😉

No więc: twórcy gry postanowili pójść za ciosem i dać nam dodatkowe mapy do zabawy. W nowym DLC o nazwie „The Tortured Path” przemierzymy zainfekowaną przez żywe trupy Europę. Trzy nowe mapy poszerzą surwiwalowy tryb gry, co zdecydowanie mu się należy.

Warto dodać, że „The Tortured Path” to część większego pakietu o nazwie „United Front”. Ten zawiera także nowe mapy do multiplayera: Market Garden, Stalingrad, Monte Cassino. Premiera dla PS4 dziś. Użytkownicy PC i Xbox One muszą zaczekać równo miesiąc.