Czas na wojnę… z nowym HumbleBundle

Wojna, wojna nigdy się nie zmienia… i konsekwentnie jest jednym z najlepszych tematów cyfrowej rozrywki. Właśnie wjechał nowy Humblebundle, a w nim świetne gry wojenne.

Jeśli chcecie kupić nowy Humblebundle wystarczy kliknąć tutaj. 

Pakiet najtańszy to trzy gry i jeden dodatek. Panzer Corps (wraz z dodatkiem Allied Corps) to turowa strategia, podobna do dawnych Panzer General, Insurgency to multiplayerowy shooter rozgrywający się w większości na Bliskim Wschodzie, a Mercanery Kings to platformówka z nieco … szalonym podejściem do tematu, wyglądająca niczym gry z automatów z lat 80 i wczesnych 90.

Płacąc nieco więcej dostajemy trzy gry, z których dwie to znacznie bardziej poważne tytuły. Day of Infamy to rozgrywający się podczas II wojny światowej shooter, który zebrał świetne oceny tak od społeczności, jak i od recenzentów. Prezentuje znacznie bardziej taktyczne podejście do tematu i ma wiele wspólnego (chociaż zrealizowany jest lepiej) z Heroes and Generals. Drugi tytuł to polski Gloria Victis. wyobraźcie sobie, że przenosicie Mount&Blade do sieci, jako duże, wojenne MMO. Już? No to właśnie Gloria Victis. Pakiet uzupełnia ciekawy RTS 8-bit armies, gdzie dowodzimy armiami wyglądającymi jakby ktoś postanowił przenieść obiekty z 8-bitówek… w 3D. Brzmi dziwnie, ale jest bardzo grywalne.

Na samym końcu, w najdroższym pakiecie zawierającym obydwa poprzednie jest wersja Deluxe Rising Storm 2: Vietnam. Nie wiem jak wy, ja już słyszę hałas helikopterów. I zapach napalmu o poranku, ma się rozumieć 🙂

Wartość wszystkich gier kupowanych osobno jest wielokrotnie większa niż to, co musicie zapłacić za bundle. Najbogatszy pakiet kosztuje na tę chwilę 10 dolarów. umawiane randki z bizneswoman