Limbo za darmo

Grę można zgarnąć teraz za darmo w Epic Games Store. 

Świetna platformówka, jedna z najlepiej ocenianych gier tego typu ostatniej dekady jest teraz dostępna za darmo. Wystarczy dodać ją do swojej biblioteki w Epic Games Store. Dla niewtajemniczonych, lub tych którzy ostatni rok przespali albo poświęcili na wędrówki po rejonach świata pozbawionych dostępu do sieci: Epic Games Store to taki “Steam od Epic Games”. W praktyce konkurencja dla platformy firmy Valve. Ponieważ ma do nadrobienia wiele lat względem Steam, Epic rozdaje tam całkiem niezłe tytuły. do 25 lipca jest to właśnie Limbo. 

Co ciekawe, w następnym cyklu darmowych gier na platformie Epic Games Store dostaniemy nie jedną, a dwie gry: This War of Mine oraz Moonlighter. By uzyskać Limbo za darmo (a później także wymienione wyżej gry) należy zarejestrować się na stronie Epic Games Store.

Default image
Scorpio
Założyciel Nerdhub.pl. Nerd. Geek. Wieloletni organizator Pyrkonu oraz Coperniconu, pisywał recenzje różnych elektronicznych zabawek (głównie laptopów). Dziennikarz magazynów CHIP oraz IT Reseller. Od wielu lat mistrz gry w licznych systemach erpegowych (tak, wkrótce stuknie mu 20 lat stażu erpegowego). Miłośnik Warhammera 40 000, historii, podróży, gier komputerowych, dobrych książek i długich dysput o wszystkim.
Leave a Reply