MSI szuka streamera (lub streamerki)

Ekipa MSI poszukuje nowej osoby do swojego zespołu!
Jeśli lubisz gry, grywasz w najnowsze tytuły, masz gadane i nie pogardzisz graniem na najwydajniejszym sprzęcie, a w dodatku ogarniasz streaming, to być może wkrótce założysz koszulkę ze smoczym logo?

Co dokładnie oznacza bycie streamerem MSI? 
To proste: regularne prowadzenie streamów za pomocą sprzętu, dostarczonego przez MSI o wartości ok. 15 000zł! Wbrew pozorom bycie streamerem to praca, a za pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie. Dlatego, poza sprzętem, MSI przewiduje premię za dobrze wykonane działania – 1000 PLN. Dodatkowo, przewidziana została premia
za transmisję relacjonujące wydarzenia MSI w wysokości 500 PLN.

Wszystko co musisz zrobić to:
– Opowiedzieć nam „Dlaczego to Ty miałbyś zostać streamerem MSI?” w formie 2 minutowego wideo.
– Gotowy film zamieść na swoim kanale YouTube (spokojnie, wyświetlenia i subskrypcje nie mają tutaj znaczenia) i oznacz go w tytule hashtagiem #StreamerMSI
– Na końcu musisz już tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie tej akcji. 


Finalnie, MSI wybierze 3 autorów najlepszych zgłoszeń. Jeśli znajdziesz się w tym elitarnym gronie, będziesz miał (lub miała) niepowtarzalną okazję, aby poprowadzić stream prosto z siedziby MSI z wypasionego showroomu, wypełnionego po brzegi najlepszym sprzętem gamingowym z logiem czerwonego smoka.

Materiał producenta

Default image
Scorpio
Założyciel Nerdhub.pl. Nerd. Geek. Wieloletni organizator Pyrkonu oraz Coperniconu, pisywał recenzje różnych elektronicznych zabawek (głównie laptopów). Dziennikarz magazynów CHIP oraz IT Reseller. Od wielu lat mistrz gry w licznych systemach erpegowych (tak, wkrótce stuknie mu 20 lat stażu erpegowego). Miłośnik Warhammera 40 000, historii, podróży, gier komputerowych, dobrych książek i długich dysput o wszystkim.
Leave a Reply