MSI wprowadza nowości – laptop z Comet Lake-U oraz akcesoria dla graczy

MSI rozszerza swoją ofertę o niedrogie akcesoria dla graczy. Do nowych produktów należą:

  • odporna za zachlapanie klawiatura MSI VIGOR GK30 oparta na przełącznikach hybrydowych,
  • mysz przewodowa MSI VIGOR GK30 z sensorem optycznym i przełącznikami Omron,
  • składany zestaw słuchawkowy typu zamkniętego z odłączanym mikrofonem, MSI IMMERSE GH30.

MSI CLUTCH GM11: ponad 10 milionów kliknięć oraz podświetlenie RGB

CLUTCH GM11 to przewodowa mysz o klasycznym symetrycznym kształcie. Jej lekkość (zaledwie 89 g) w połączeniu z sensorem optycznym PMW-3325 sprawdzą się w dynamicznych grach wymagających precyzji sterowania.

Całość dopełniają przełączniki Omron o żywotności 10 milionów kliknięć oraz podświetlenie RGB. Użytkownik może nim sterować przyciskami myszki lub przy pomocy aplikacji Dragon Center. Zmiana rozdzielczości sensora (400, 800, 1600, 3200 lub 5000 DPI) również może przebiegać bez udziału aplikacji.

MSI VIGOR GK30: odporna na zachlapanie klawiatura z hybrydowymi przełącznikami

Ta nowa propozycja od MSI łączy w sobie zalety klawiatury mechanicznej oraz membranowej. Użyte w niej hybrydowe przełączniki cechują się wysoką żywotnością, krótkim czasem reakcji, przyjemnym czuciem klawiszy oraz cichą pracą.

Klawiatura została wyposażona w podświetlenie LED RGB, którym można sterować z poziomu aplikacji Dragon Center lub z użyciem skrótów klawiaturowych. Przy pomocy skrótów użytkownik może też kontrolować funkcje multimedialne, takie jak zwiększanie głośności czy pauzowanie utworów. Ponadto VIGOR GK30 cechuje odporność na zachlapanie. Nawet jeśli w ferworze walki zdarzy się mały wypadek i na klawiaturę wyleje się napój, nie powinno jej to zaszkodzić.

MSI IMMERSE GH30: skuteczna komunikacja z drużyną i mobilność

IMMERSE GH30 to zestaw słuchawkowy, który ucieszy graczy lubiących odizolować się od otoczenia w trakcie rozgrywki. Słuchawki charakteryzują się zamkniętą budową, co pozwala lepiej wytłumić dźwięki dochodzące z zewnątrz. Jednocześnie odgłosy gry nie będą przeszkadzać osobom znajdującym się w pobliżu. Słuchawki sprawdzą się nie tylko w roli zestawu podłączanego do komputera.

Dzięki odłączanemu mikrofonowi, składanemu pałąkowi, dołączonemu pokrowcowi i 4-pinowej wtyczce mini-jack, posłużą jako przenośne słuchawki do słuchania muzyki z urządzenia mobilnego.

MSI Prestige 15 – przyczajony gaming, ukryty smok?

Poza tym MSI zamieściło na swojej stronie internetowej nową maszynę z klasy Prestige – laptopa nazwanego po prostu Prestige 15. Producent od pewnego czasu stara się tworzyć konstrukcje nie tylko dla graczy. Nowy model to jednak, patrząc na specyfikację, wilk w owczej skórze.

Bo chociaż MSI twierdzi iż jest to maszyna dla tzw. twórców treści, to obecność nowego, 6-rdzeniowego CPU z rodziny Intel Comet Lake U oraz karty graficznej GeForce GTX 1660 Ti każe przypuszczać, że urządzenie ma także niemały, gamingowy potencjał – do tego zamknięty w pięknej formie. Więcej o laptopie MSI przeczytacie tutaj:

Ceny nowości

Sugerowane ceny detaliczne nowych produktów na polskim rynku to:

· MSI CLUTCH GM11 – 129 zł

· MSI VIGOR GK30 – 229 zł

· MSI VIGOR GK30 COMBO – 279 zł

· MSI IMMERSE GH30 – 219 zł

Niestety ceny nowego laptopa MSI Prestige 15 na polskim rynku pozostają nieznane. Nie wiadomo czy w ogóle konstrukcja ta zagości między Odrą i Bugiem.

Promocja na gadżety

Przy zakupie nowych peryferiów MSI obowiązuje promocja. W jej ramach można odebrać dodatkowe gadżety – smoczy pendrive oraz podkładkę pod mysz GD20 – o wartości do 150 zł. Więcej informacji na swex randki