Tracer wprowadza nowe akcesoria z lini GAMEZONE

Tracer, popularny polski producent sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej wprowadził na rynek trzy nowe produkty z serii GAMEZONE – słuchawki Madman, keypad Brawler oraz podkładkę chłodzącą Wing.

Słuchawki są nieodzownym elementem wyposażenia każdego gamingowego centrum dowodzenia. To dzięki nim możemy w pełni zanurzyć się w świecie gry i nasłuchiwać czających się za rogiem przeciwników. Tracer GAMEZONE Madman RGB, wbrew temu co sugeruje nazwa, nie doprowadzą nikogo do szaleństwa. Zamiast tego pozwolą na dość przyjemną rozgrywkę. Mają zamknięte, duże nauszniki, i dość… specyficzny design. Jeśli hołdujecie zasadzie „Im więcej LEDów tym lepiej” to nowe słuchawki Tracera mogą wam przypaść do gustu. Słuchawki korzystają z 50-milimetrowych przetworników, z czułością na poziomie 110 db oraz pasmem przenoszenia od 20 do 20 000 Hz. Można je podłączyć do komputera lub innego urządzenia za pomocą ponad 2-metrowego przewodu zakończonego 3,5-milimetrowym mini-jackiem. Dodatkowe złącze USB odpowiada za zasilanie systemu RGB.

Podczas rozgrywki zazwyczaj nie korzystamy ze wszystkich przycisków klawiatury. Najczęściej ograniczamy się do tych w okolicach kompletu WASD. No, chyba, że gramy w symulatory lotnicze 😉 Tracer GAMEZONE Brawler RGB to nietypowy gadżet, który może przypaść do gustu głównie fanom gier FPS. Jest to kompaktowa klawiatura, którą można swobodnie obsługiwać jedną ręką. Została zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących ergonomicznych rozwiązań. Wygodną pozycję nadgarstka zapewni specjalna podstawka. Tu też oczywiście nie uciekniemy od wszechobecnych ledów. Producent zachwala szybki czas reakcji i żywotność nawet 20 mln kliknięć.

Wiele gamingowych laptopów ma poważny problem z przegrzewaniem się. Rozwiązaniem tego problemu może być podkładka chłodząca. Tracer GAMEZONE Wing to nowy model tej klasy urządzenia. Za utrzymanie w ryzach temperatury naszego komputera odpowiada wentylator o średnicy 185 milimetrów. Jego maksymalna prędkość to 800 obrotów na minutę. Można ją jednak dostosować do swoich potrzeb i na wbudowanym panelu sterującym z wyświetlaczem LCD, wybrać jeden z sześciu zaprogramowanych trybów. Dla wygody użytkowników GAMEZONE Wing posiada pięciostopniową regulację kąta nachylenia. Pozwala to na odpowiednie ustawienie wysokości i komfortowe korzystanie z dodatkowo podpiętych akcesoriów. Na stacji bez problemu zmieści się nawet duży notebook o przekątnej ekranu 17,3 cali. Laptop zabezpieczony jest przed zsuwaniem się szerokimi blokadami, a perforowana powierzchnia zapewnia dobre rozprowadzenie chłodnego powietrza. Projektując podkładkę nie zapomniano o diodach LED RGB, co zapewne docenią młodsi użytkownicy.

Słuchawki Tracer GAMEZONE Madman RGB są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 79 zł. Keypad Tracer GAMEZONE Brawler RGB można nabyć w cenie od 69 zł, a podstawkę chłodzącą Tracer GAMEZONE Wing 17,3″ w cenie od 99 zł.