World of Warships zawita na konsole

Normalnie o grach konsolowych nie piszę, ale jak część z was wie mam słabość do naparzających się wielkich, morskich, stalowych bestii w trybie multi, czyli World of Warships. Nie tak dawno pojawiła się mobilna wersja tego tytułu. Teraz oficjalnie zapowiedziano wersję na konsole.

Gra będzie nosić tytuł World of Warships: Legends i trafi zarówno na PlayStation 4, jak i Xbox One. Niestety raczej nie będzie możliwości zmierzenia się z graczami pecetowymi (ah… jaka szkoda – PCMR Team!).

World of Warships” Legends tworzy zespół Wargaming St. Petersburg czyli ten sam team stojący za bliską mi wersją na PC, mogącą pochwalić się aktualnie liczbą ponad 28 000 000 zarejestrowanych graczy. World of Warships: Legends ma przynieść „świeże spojrzenie na bitwy okrętów wojennych XX wieku wykorzystując moc i możliwości popularnych konsol” – tak podaje oficjalne źródło producenta. Cokolwiek ma to oznaczać. Gra będzie posiadać również zawartość i rozwiązania wyłączne dla konsol.

Alfa testy gry rozpoczną się w lipcu. Planowana premiera World of Warships: Legends to 2019 rok, a więcej informacji na temat tytułu zostanie ujawnione podczas targów gamescom 2018. Aby dołączyć do alfa testów odwiedź stronę https://nerdhub.pl/podroznicze-randki-krakow/.